SA-MP.RPG-BOARD.NET
http://hv-zone.ro/

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

SA-MP.RPG-BOARD.NET
http://hv-zone.ro/
SA-MP.RPG-BOARD.NET
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RPG.RGAMING.RO

In jos

RPG.RGAMING.RO Empty RPG.RGAMING.RO

Mesaj Scris de Steve. Mier 25 Iun - 17:31

INFORMAȚII:
Deschiderea va avea loc pe data de 27 iunie 2014, la ora 20:00. Odată cu deschiderea server-ului, vor activa ca administratori următorii:
@DaGGoTh - Coordonator, @Eduard.Mj - Admin 4.

RECRUTĂRI:
Secundanții și liderii vor fi aleși de către Coordonator. Recrutările se vor face când majoritatea jucătorilor vor avea level minim 3, cu o aplicație pe forum. Dacă ai Lider la o facțiune pașnică puteți aplica și pentru secundant.

DESPRE SERVER:
Server-ul este încă în lucru, o să dau câteva detalii despre server în mare parte:
Spawn-ul va fi la Gara Los Santos.
Școala de șoferi va fi undeva lângă Primărie.
Vor fi 4 mafii, war-ul se va baza pe 2 alianțe.
Activitatățile se petrec în orașul Los Santos.
Facțiunile sunt tot cele cunoscute: ​​
​Poliția Română
S.R.I
Armata Română
SMURD
Rromi
Taxi
School Instructor
Hitman Agency
News Repoter
Remorcari Auto
Clanul Sadoveanu
Clanul Capone
Clanul Corsicanu
Clanul Camataru
Sistemul de WAR este cel cunoscut de jucătorii vechi rGaming, cel cu /joindefend, /joinatack.
DealerShip-ul va fi unul pe dialog, vei selecta mașina, și o vei cumpăra, nu va mai fi vechiul sistem care trebuia să te urci în mașină și să tastezi /cumparamasina. Mașinile se pot cumpara de la level 3+.
Serverul predomină culoarea: rGaming.
A fost schimbat tutorialul de început, cât și textdraw-ul din colț din dreapta de jos.
Joburile sunt cele cunoscute, dar revin cu UPDATE:
​Detectiv
Avocat
Prostituata
Dealer de Droguri
Spargator de masini
Mecanic
Bodyguard
Dealer de Arme
Boxer
Vanzator de Ziare
Camionagiu
Fermier Gunoier
Maturator de Strada​.
P.S. - „sunt multe altele care nu le-am trecut pe listă, deoarece vreau să le descoperiți singuri, cum ar fi: Cazinoul din Los Santos, Hotelul rGaming, și multe altele.”

LEGENDA:
Eu Blue, vroiam să îmi deschid comunitate împreună cu @WhiteLion. Când deodată aud vorbe pe messenger că se deschide #Real Gaming. Am zis să îl contactez pe @CoZmIn să facem ceva împreună pentru că nu are rost să deschidem comunități separate. Zis și făcut, am vorbit cu el, a fost de acord, și așa suntem în prezent pe #Real GAMING!
avatar
Steve.

Mesaje : 1
Respect Points : 3602
Reputation : 0
Data de inscriere : 25/06/2014

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum